wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Inspiracje

InspiracjeNaklejka łapacz snów. Według wierzeń łapacz snów przepuszcza tylko dobre sny a zatrzymuje koszmary. Obecnie często wykorzystywany jako ozdoba w stylu boho lub jako amulet przynoszący szczęście.
Nie masz pomysłu na dekorację ściany w pokoju dziecka? Doskonale sprawdzą się tu plakaty metryczki, z napisami, zwierzątkami, ale również naklejki w zestawie, do samodzielnej aranżacji.
Uporządkowany chaos. Wzory geometryczne jak najbardziej modne.
Szablony do malowania z prostym wzorem z kilimu pomogły w stworzeniu obrazów. Wzór dostępny w naszym sklepie.
Stwórz własną galerię plakatów. Motywem przewodnim mogą być np. rośliny. Polecamy plakaty z monsterą.
Masz biuro a nie masz pomysłu na zagospodarowanie jego wnętrza? Cytaty motywacyjne, hasła poprawiające nastrój szefa i pracowników nadają się idealnie na ścianę Twojego biura. Sprawdź w naklej-to.pl.
Kuchnia inaczej? Czemu nie! W naklej-to.pl duży wybór naklejek do kuchni w różnych kolorach i rozmiarach. Nasze naklejki ożywią Twoją kuchnię i nadadzą jej charakteru. Dzięki nim podkreślisz klimat spotkań przy kawie albo czas spędzony z rodziną przy stole. Świetnie wyglądają zarówno na ścianie, jak i szybie / plexi / lodówce.
Do pokoju nastolatka idealnie pasuje naklejka z piłkarzem.
Naklejka szroniona do użytku nie tylko w biurze. Folia ta pozwala na zachowanie intymności wewnątrz pomieszczenia/kabiny prysznicowej. Sprawdź jej właściowości w opisie produktu.
Salon trochę drapieżnie, ale też przytulnie.

Super ceny

©2019 Naklej-To.pl - Naklejki na ścianę, na samochody, dla dzieci, tablicowe


plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold