Koszyk
0
Wyszukiwarka naklejek
Naklejki na ściany
KOLOROWA JESIEŃ - NA POPRAWĘ NASTROJU 10% rabatu z kodem NTJ2020
KOLOROWA JESIEŃ z kodem NTJ2020
Start » Naklejki na ścianę » Naklejki słowa i cytaty Jana Pawła II

Naklejki słowa i cytaty Jana Pawła II

Naklejki słowa i cytaty Jana Pawła II

Jan Pawła II - człowiek wielki dla narodu polskiego i całego świata. Już za życia stał się symbolem walki i sprzeciwu wobec zła i zaślepienia współczesnej cywilizacji, a z drugiej strony pozostał znakiem nadziei dla tych, którzy szukają Boga, dobra, prawdy i piękna. W czasie swojej posługi kapłańskiej i pontyfikatu ten baczny obserwator świata i ludzkiej natury przekazywał drogowskazy postępowania współczesnego człowieka. Jego słowa wybrzmiewają do dziś, przywoływane z jego kazań, modlitw i pielgrzymek. Dla wielu są nadal bardzo ważne w życiu, kierują się nimi i są im wierni. My prezentujemy te najbardziej znane cytaty Jana Pawła II.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Nasze naklejki wykonane są z folii samoprzylepnej. Na cały wzór naklejki nałożona jest przeźroczysta folia transportowa, która ułatwia naklejenie jej w wybranym miejscu. Dzięki folii transportowej nie ma potrzeby naklejania słów, czy liter osobno, a całość napisu będzie identyczna ze wzorem. Na naklejanej powierzchni pozostaną jedynie litery (ich ozdobniki, dodatki) w zamówionym przez Państwo kolorze. Naklejka-napis nie posiada tła. Kolor tła to kolor naklejanej powierzchni.

Prosimy o przemyślane zakupy. Każda naklejka jest wykonywana indywidualnie na Państwa zamówienie.

Przed wyborem rozmiaru naklejki zalecamy zmierzyć powierzchnię, na której będzie naklejony wzór. Do wyboru mają Państwo naklejki w  kilku rozmiarach, z podaną wielkością w centymetrach (szerokość x wysokość). Podane rozmiary napisów określają ile szerokości i wysokości zajmie naklejka na ścianie po jej aplikacji. Przy zamawianiu odpowiedniego rozmiaru pamiętaj, że napis wygląda efektowniej, gdy po jego naklejeniu po bokach w miejscu naklejania pozostaje margines przestrzeni.
Oferujemy naklejki w ponad 30 kolorach do wyboru.  Polecamy klasyczną czerń, biel, odcienie szarości, ale także bardzo modne obecnie kolory - zieleń i niebieski w wielu odsłonach, bordo, brązy i beże.
Jeśli chcą Państwo zamówić rozmiar naklejki inny niż podany w naszym sklepie lub inny wzór - prosimy o kontakt na sklep@naklej-to.pl

Zapraszamy na zakupy!

Jak naklejać naklejki?
https://naklej-to.pl/instrukcja-naklejania-pm-46.html

plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejki kolorowe dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold