wyszukiwanie zaawansowane
1 » Koszty wysyłki2
Koszty wysyłki
 1. Jako producent  -wysyłkę zakupionych u nas produktów realizujemy od 5 do 7 dni roboczych (od daty zaksięgowania wpłaty na koncie) dla większości produktów. Zamówienia z płatnością za pobraniem nie przyspieszają wysyłki naszych produktów do Państwa, gdyż - jako producent - musimy mieć czas na przygotowanie produktów na zamówienie.  Dla obrazów i plakatów ten okres może się wydłużyć o 1 dzień roboczy.
 2. Naklejki i szablony malarskie zapakowane są w solidne kartonowe opakowania lub tuby. Obrazy pakujemy w folię bąbelkową i dopasowane kartony. Każde opakowanie oznakowane jest firmowymi naklejkami i zabezpieczone przed otwarciem.
 3. Zakup towarów w naszym sklepie jest jednoznaczny z udzieleniem sprzedającemu pełnomocnictwa na zrealizowanie w imieniu kupującego wysyłki zakupionego towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.
 4. Obecnie wszystkie paczki na terenie Polski wysyłamy firmą kurierską DPD, kurierem Poczty Polskiej Pocztex lub InPost - Paczkomat. Czas dostarczenia naszych produktów przez firmy kurierskie to obecnie: DPD: 1-2 dni dostarczenie standardowo dni robocze 9:00-17:00, Pocztex48: 2 dni robocze, InPost: 1-3 dni robocze, list polecony priorytet Poczty Polskiej: 2-3 dni. Termin dostawy może ulec zmianie, co uzależnione jest od możliwości logistycznych danej firmy wysyłkowej.
 5. Koszty dostawy naklejek i szablonów malarskich:
alt
 • Paczkomat InPost: 12,00zł przy rozmiarze najdłuższego boku max. 62cm (szerokość lub wysokość naklejki musi być mniejsza lub równa 62cm)
 • Kurier Pocztex: 13,00zł, za pobraniem: 18,00zł
 • Kurier DPD: 16,00zł,  za pobraniem: 22,00zł (do 200zł)
Przy płatności online lub przedpłacie na konto - przy zamówieniu powyżej 200zł dostawa naklejek następuje na nasz koszt.

      6. Koszty dostawy obrazów:
 • Poczta Polska: Pocztex48: 14,00zł, za pobraniem: 18,00zł
 • Kurier DPD: 16,00zł

Szanowni Państwo!
Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszego sklepu wysyłkowego. Zakup produktów połączony jest z akceptacją ww. regulaminu. Przypominamy, że złożenie zamówienia za pobraniem wiąże się z obowiązkiem zapłaty.
Jesteśmy producentem produktów przedstawionych w sklepie i wykonujemy je zgodnie z zamówieniem indywidualnego klienta (rozmiar, kolor) stąd prosimy o przemyślane zakupy naszych produktów.

Strona główna
 • Pocztą taniej!

Super ceny

Kontakt

Hity sklepowe

Naklejka na ścianę - motocross 3

Motocross 3

49,00 zł
Naklejka dekoracyjna na ścianę z kategorii MOTORYZACJA MATERIAŁ: naklejka wykonana z wysokiej jakości folii samoprzylepnej matowej na naklejkę nałożona jest przezroczysta folia transportowa, która chroni naklejkę i  ułatwia naklejenie wzoru w wybranym…
Naklejka na ścianę - mapa świata 1

naklejka Mapa świata 1

45,00 zł
Naklejka dekoracyjna na ścianę  MAPA ŚWIATA 1 SKORZYSTAJ Z INSTRUKCJI NAKLEJANIA:  https://www.youtube.com/watch?v=1OHDGabEN1Q   naklejka wykonana z wysokiej jakości folii samoprzylepnej matowej na naklejkę nałożona jest przezroczysta folia transportowa,…

©2018 Naklej-To.pl - Naklejki na ścianę, na samochody, dla dzieci, tablicowe


plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold