wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Naklejki2 » Mapa świata

Mapa świata

Mapa świata Dla tych, którzy chcą mieć cały świat w zasięgu ręki polecamy naklejki z mapą świata. Mapa świata lub kula ziemska wygląda efektownie w większości pomieszczeń, zwłaszcza w pokoju pracy, biurze, salonie. Polecamy również naklejkowe punkty lub kropki do przyklejenia na mapie. Dzięki nim zaznaczysz miejsca odbytych podróży, ale również tych, o których marzysz...

NASZ HIT ZAKUPOWY W TEJ KATEGORII TO MAPA ŚWIATA 1 i MAPA ŚWIATA 2- naklejki łatwe w aplikacji
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Nasze naklejki wycinamy z folii samoprzylepnej. Na cały wzór naklejki nałożona jest przeźroczysta folia transportowa, która ułatwia naklejenie jej w wybranym miejscu. Naklejka nie posiada tła. Kolor tła to kolor naklejanej powierzchni.
Aplikacja naszych naklejek nie jest czasochłonna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Aby dodatkowo ułatwić Państwu naklejenie naklejki w wybranym miejscu, załączamy do przesyłki instrukcję naklejania.
Prosimy o przemyślane zakupy. Każda naklejka jest wykonywana indywidualnie na Państwa zamówienie.

Przed wyborem rozmiaru naklejki zalecamy zmierzyć powierzchnię, na której będzie naklejony wzór. Do wyboru mają Państwo naklejki w rozmiarach mały, średni, duży i mega z podaną wielkością w centymetrach (szerokość x wysokość). Podane rozmiary określają ile szerokości i wysokości zajmie naklejka na ścianie po jej aplikacji w pozycji zgodnej ze wzorem na zdjęciu. Przy zamawianiu odpowiedniego rozmiaru pamiętaj, że naklejka wygląda efektowniej, gdy po jego naklejeniu po bokach w miejscu naklejania pozostaje margines przestrzeni.

Oferujemy naklejki w 33 kolorach do wyboru.  Polecamy klasyczną czerń, biel, odcienie szarości, a także modne w tym sezonie kolory lasu:  zieleń w wielu odsłonach, brązy a także odcienie niebieskiego i fioletu.

Niektóre wzory wymagają większej cierpliwości przy naklejaniu, o czym informujemy Państwa przy właściwym produkcie.

Jeśli chcą Państwo zamówić rozmiar naklejki inny niż podany w naszym sklepie lub inny wzór - prosimy o kontakt na sklep@naklej-to.pl

Zapraszamy na zakupy!

Jak naklejać naklejki? https://naklej-to.pl/instrukcja-naklejania-pm-46.html

Dla dużych wzorów szczególnie polecamy filmik instruktażowy https://www.youtube.com/watch?v=1OHDGabEN1Q

©2019 Naklej-To.pl - Naklejki na ścianę, na samochody, dla dzieci, tablicowe


plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold