Koszyk
0
Wyszukiwarka naklejek
Naklejki na ściany
Na Dzień Dziecka 20% rabatu z kodem DD20
Start » Blog naklej-to » E-zakupy w naklej-to.pl

E-zakupy w naklej-to.pl

Wyświetleń: 1055

naklejki z naklej-to.pl
Przebywanie w domu nie musi wykluczać zakupów. Polecamy e-zakupy w naszym sklepie. Bezpieczne, szybkie, wygodne. Aby uprościć proces dostawy nie zapomnij podać przy zamówieniu numeru telefonu oraz adresu e-mail, co jest bardzo istotne dla doręczających paczki kurierów oraz odbioru w paczkomacie. Dzięki temu kurier może się z Wami skontaktować i ustalić szczegóły dotyczące przekazania paczki. Możesz go np. poprosić o pozostawienie paczki pod drzwiami. Pamiętaj, że kurier Pocztex - jeśli Cię nie zastanie pod adresem dostawy - pozostawia awizo. Paczka jest przechowywana w placówce pocztowej do 14 dni. Osobistą wizytę na poczcie potraktuj jako ostateczność – tu również musisz dostosować się do zaleceń co do ilości osób stojących w kolejce do kasy (max 2 osoby) i odległości między nimi (minimum 1,5 metra). 
Bardzo ważna informacja dla zamawiających przesyłki kurierem poczty: Poczta Polska nie doręcza przesyłek kierowanych na adresy objęte kwarantanną. Pierwsza próba doręczenia przesyłki będzie miała miejsce dopiero po zakończeniu okresu kwarantanny. Poczta prosi o zaprzestania prób pozyskania przesyłek i spokojne oczekiwanie na doręczenie przesyłki w najbliższym możliwym terminie.Nasza rada: sprawdzaj termin wysyłki Twojej paczki – zawsze wysyłamy e-mail z naszego sklepu z informacją o wysyłce wraz z numerem przesyłki do śledzenia – dzięki temu możesz zaplanować swój odbiór. Firmy kurierskie również wysyłają powiadomienia o przybliżonej godzinie doręczenia, czy o numerze telefonu do kuriera doręczającego paczki w danym rejonie (DPD).

Zachęcamy do płatności on-line, aby odbiór paczki był bardziej bezpieczny. Jeśli wybrałeś zakupy do paczkomatu – korzystaj z aplikacji. Dzięki niej otworzysz skrytkę w sposób zdalny, bez dotykania drzwiczek i ekranu. Twoja paczka w paczkomacie będzie czekała na odbiór 48 godzin. Sugerujemy wszystkim odbierać ją jak najszybciej, gdyż wiele paczkomatów jest w obecnym czasie przepełnionych i może się zdarzyć, że akurat Twoja przesyłka będzie do odbioru w innym paczkomacie.


Wiele informacji krąży wokół tematu przenoszenia wirusa na przesyłkach. Wiadomo, że paczki przechodzą długą drogę od momentu przygotowania do wysyłki u nas w sklepie, do odbioru u Was na miejscu. Ufamy jednak naszym przewoźnikom obserwując ich codzienną pracę w obecnej sytuacji. Mimo wszystko stosujmy się do zalecenia częstego mycia rąk wodą z mydłem oraz ich dezynfekcji od razu po kontakcie z obcymi nam przedmiotami i powierzchniami – dla własnego bezpieczeństwa.

Zamówione w naszym sklepie produkty wysyłamy w sztywnych kartonach/tubach, z tektury ekologicznej/biodegradowalnej. Rulony (jak na zdjęciu powyżej) dodatkowo zabezpieczamy folią bąbelkową. Jesteśmy producentem i zależy nam, aby nasz produkt był rozpoznawany jako produkt polski, wykonany przez polską firmę, dlatego przesyłki sygnujemy naklejką ze specjalnym oznaczeniem.

Troszcząc się o jakość naszych produktów i dostawy do Was nasza praca oraz naszych kurierów stała się jeszcze bardziej wymagająca. Jednak nadal praca ta jest naszym źródłem dochodów i pasją, którą realizujemy już kilka lat. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Naklej-to.pl
Dorota Orłowska-Łuczka


Strona główna Wróć do kategorii Blog naklej-to

Opinie o produktach

 • Naklejka na ścianę - Superbohaterowie

  Superbohaterowie naklejkaOcena produktu 5/5

  Produkt całkowicie zgodny z opisem, spełnił moje oczekiwania,…
 • Naklejka na ścianę  - kwiatowa gałązka 9

  Kwiatowa gałązka 9Ocena produktu 5/5

  Jestem oczarowana efektem który powstał na ścianie…

plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejki kolorowe dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold