wyszukiwanie zaawansowane
1 » Zasady i koszty wysyłki2
Zasady i koszty wysyłki
  1. Wysyłkę zakupionych u nas produktów realizujemy od 3 do 7 dni roboczych (od daty zaksięgowania wpłaty na koncie) dla większości produktów. Zamówienia z płatnością za pobraniem nie przyspieszają wysyłki naszych produktów do Państwa, gdyż - jako producent - musimy mieć czas na przygotowanie produktów na zamówienie.  Dla obrazów i plakatów ten okres może się wydłużyć o 1 dzień roboczy.
  2. Naklejki i szablony malarskie zapakowane są w solidne kartonowe opakowania lub tuby. Obrazy pakujemy w folię bąbelkową i dopasowane kartony. Każde opakowanie oznakowane jest firmowymi naklejkami i zabezpieczone przed otwarciem.
  3. Zakup towarów w naszym sklepie jest jednoznaczny z udzieleniem sprzedającemu pełnomocnictwa na zrealizowanie w imieniu kupującego wysyłki zakupionego towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.
  4. Obecnie wszystkie paczki na terenie Polski wysyłamy firmą kurierską DPD, kurierem Poczty Polskiej Pocztex lub InPost - Paczkomat. Czas dostarczenia naszych produktów przez firmy kurierskie to obecnie: DPD: 1-2 dni robocze, Pocztex: 1-2 dni robocze, InPost: 1-3 dni robocze, list polecony priorytet Poczty Polskiej: 2-3 dni. Termin dostawy może ulec zmianie, co uzależnione jest od możliwości logistycznych danej firmy wysyłkowej.
  5. Koszty dostawy naklejek i szablonów malarskich:
alt
  • Paczkomat InPost: 11,00zł przy rozmiarze najdłuższego boku max. 62cm (szerokość lub wysokość naklejki musi być mniejsza lub równa 62cm)
  • Kurier Pocztex: 12.80zł, za pobraniem: 17,90zł, list polecony priorytetowy (tylko dla małych naklejek) 6,90zł
  • Kurier DPD: 15,90zł,  za pobraniem: 21,00zł (do 190zł)
Przy płatności online lub przedpłacie na konto - przy zamówieniu powyżej 200zł dostawa naklejek następuje na nasz koszt.

      6. Koszty dostawy obrazów:
  • Poczta Polska: Pocztex48: 12,80zł, za pobraniem: 17,90zł
  • Kurier DPD: 15,90zł

Szanowni Państwo!
Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszego sklepu wysyłkowego. Zakup produktów połączony jest z akceptacją ww. regulaminu. Przypominamy, że złożenie zamówienia za pobraniem wiąże się z obowiązkiem zapłaty.
Jesteśmy producentem produktów przedstawionych w sklepie i wykonujemy je zgodnie z zamówieniem indywidualnego klienta (rozmiar, kolor) stąd prosimy o przemyślane zakupy naszych produktów.

Strona główna

Super ceny

1
Naklejka na ścianę - mapa świata 1

naklejka Mapa świata 145,00 zł42,00 zł

Naklejka na ścianę - Rodzina tu zaczyna się życie a miłość nigdy nie kończy3

naklejka Rodzina 324,50 zł20,00 zł

Naklejka na ścianę - gałązka 1

Gałązka110,00 zł9,00 zł

Kontakt

Hity sklepowe

Naklejka tablicowa słoń 1

Naklejka tablicowa słoń 1

30,00 zł

Naklejka ścienna dekoracyjna z kategorii NAPISY

Naklejka tablicowa słoń 2

Naklejka tablicowa słoń 2

30,00 zł

Naklejka ścienna dekoracyjna z kategorii NAPISY

Szybka dostawa naklejek, solidne opakowanie

©2018 Naklej-To.pl - Naklejki na ścianę, na samochody, dla dzieci, tablicowe


plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold