Koszyk
0
Wyszukiwarka naklejek
Naklejki na ściany
Start » Blog naklej-to » Produkcja naklejek z naklej-to.pl

Produkcja naklejek z naklej-to.pl

Wyświetleń: 42
naklejki z naklej-to.pl
Polecamy nasze naklejki, wśród których jest ponad 70 nowości. Jesteśmy producentem. Wszystkie Wasze zamówienia realizujemy na bieżąco - naklejki produkujemy po kolei, wg zamówień. Nie przechowujemy naszych produktów. Dzięki temu macie gwarancję, że są one świeże i najwyższej jakości. Nasz wzornik kolorów naklejek ciętych z folii znajduje się w zakładce "Dostępne kolory naklejek" przy każdym produkcie". Naklejki wycinane z folii traktujemy jako produkty spersonalizowane - mamy je dostępne w ponad 30 kolorach i 3-5 rozmiarach. Z pewnością każdy z Was znajdzie rozmiar i kolor odpowiedni dla siebie. A jeśli nie jesteście pewni koloru - chętnie podeślemy na maila realne zdjęcie folii.
Wasze zamówienia wysyłamy maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych. Produkty są zabezpieczone, a paczuchy sygnujemy naszymi firmowymi naklejkami. Wewnątrz znajduje się również instrukcja naklejania. Proponujemy zapoznać się z nią na naszej stronie jeszcze przed zakupem - naklejanie nie jest trudne, ale zanim zamówicie będziecie wiedzieć, gdzie można naklejki aplikować, na jakim podkładzie i w jaki sposób. Proponujemy również zakup rakli - małego narzędzia bardzo pomocnego przy naklejaniu. Przypominamy, że naklejki z folii szronionej na szyby muszą być naklejanie przy użyciu wody - macie wówczas gwarancję, że będą przywierały idealnie gładko. Nasza folia szron to folia profesjonalna, najwyższej jakości, stosowana również do oklejania szyb biurowych i wystawowych. Do tego jest bardzo trwała.
W obecnej sytuacji w Polsce wiele osób znajduje się w kwarantannie lub izolacji. Dlatego dzwonimy do osób, które zamówiły naklejki za pobraniem, aby potwierdzić zamówienie i ustalić termin dostawy. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Dbajcie o siebie i innych.
 Strona główna Wróć do Blog naklej-to

Opinie o produktach

 • Naklejka na ścianę kwiatowy bukiet 2

  Kwiatowy bukiet 2Ocena produktu 5/5

  Jestem zadowolona z zakupu bardzo ładnie prezentuje…
 • Naklejka na ścianę piłkarz 7

  Piłkarz 7 naklejkaOcena produktu 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej naklejki. Czegoś…
 • Balon naklejka na ścianę

  naklejka BalonOcena produktu 5/5

  Fajne balony, dokupiłam też chmurki jak na wizualizacji,…