wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O nas
O nas

Naklej-to.pl - producent naklejek, szablonów do malowania, obrazów i plakatów

 

Nasza firma istnieje ponad 10 lat. Wykonujemy produkty na zamówienie. Wśród naszych klientów są współpracujące z nami od wielu lat firmy oraz osoby prywatne. Sklep z wysyłką on-line wychodzi naprzeciw potrzebom szerszego grona klientów doceniających nasze projekty i wykonane produkty. Wiedza, którą zdobywaliśmy latami pozwala nam na staranne przygotowanie wszystkich zamówień. Wykorzystujemy najnowsze urządzenia do wykonania naszych produktów. Nasi doradcy pomogą Państwu w problemach lub pytaniach dotyczących naszych produktów.

Dysponujemy ponad 1000 wzorami - dodawanymi cyklicznie do sklepu on-line. Wykonujemy również wzory inne niż w ofercie sklepu oraz w innych rozmiarach. Zapraszamy do współpracy firmy.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

W przypadku pytań/wątpliwości prosimy o kontakt:
telefon: 780 161 230
gg: 54794430

sklep@naklej-to.pl

Szanowny Kliencie!
Jesteśmy producentem naklejek, szablonów do malowania, obrazów i plakatów na zamówienie. Nasze produkty, a zwłaszcza naklejki, wykonujemy na Twoje indywidualne zamówienie.
Prosimy o przemyślane zakupy. Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem sklepu, czasem dostawy oraz sposobem aplikacji naszych naklejek i szablonów.

Naklej-to.pl
Dorota Orłowska-Łuczka


Strona główna

©2019 Naklej-To.pl - Naklejki na ścianę, na samochody, dla dzieci, tablicowe


plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold