wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog naklej-to2 » Naklejki z folii szronionej

Naklejki z folii szronionej

Wyświetleń: 14
alt
Stosowana w naszej firmie do produkcji naklejek folia szron to w pełni profesjonalna folia, która przepuszcza światło, rozprasza je i nie zaciemnia pomieszczenia. Można ją naklejać wewnątrz i na zewnątrz szyby. Jest elegancka, gładka, matowa, o wyglądzie szronu, bez przetłoczeń i wypukłości. Cechy te pozwalają na uniwersalne zastosowanie i możliwość wycinania w niej wzorów i napisów dopasowanych do potrzeb klienta.


Folia ta świetnie sprawdzi się w biurze - naklejona na szklane drzwi i ściany pozwoli na dyskretne oddzielenie od siebie pomieszczeń, czy strefy ruchu - duże formaty folii zapewnią nam intymność w pomieszczeniu. Nasi klienci to również właściciele punktów handlowych i usługowych (fryzjerzy, nieruchomości, gastronomia itd.). Dobrane indywidualnie, wycięte w folii wzory (np. logo, elementy charakterystycznej dla danej działalności), naklejone np. w witrynie sklepowej, na szklanych ścianach,  pozwalają na identyfikację firmy i są świetną, ponadczasową reklamą. Projektowanie na zamówienie naklejek na szklane powierzchnie daje nam ogrom satysfakcji, gdyż metamorfoza pomieszczeń jest spektakularna.
W naszym sklepie proponujemy Państwu folię szronioną z wyciętymi wzorkami dekoracyjnymi oraz bardzo popularne wzory żaluzji, ćwierćżaluzji, czy fal. Rozmiary jakie posiadamy w sprzedaży to szer. 70cm x wys. 47cm i szer. 120cm x wys. 47cm. Są to rozmiary pasujące na większość standardowych szyb okiennych w naszych domach. Dodatkowo wiele naszych wzorów można samodzielnie dociąć podczas aplikacji.  Naklejając naklejki z folii szronionej w mieszkaniu unikniesz wzroku ciekawskiego sąsiada lub przechodnia i zyskasz praktyczną dekorację okienną.  Naklejki te polecamy również na kabinę prysznicową. Jeśli potrzebujesz folii w innym rozmiarze, niż proponujemy w sklepie - skontaktuj się z nami: sklep@naklej-to.pl.
Samodzielne naklejanie folii najlepiej wykonywać z drugą osobą. Folię tę kleimy "na wodę", co ułatwia jej właściwe umiejscowienie na szybie. Klejenie dużych powierzchni pozostaw fachowcom.
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.
Naklej-to.pl

Strona główna
©2019 Naklej-To.pl Producent naklejek

plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold