wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog naklej-to2 » Naklejki na Wielkanoc

Naklejki na Wielkanoc

Wyświetleń: 22naklejki-napisy na jajka
Do Świąt Wielkanocnych wprawdzie jeszcze ponad miesiąc, ale są wśród nas tacy, którzy powoli zajmują się przygotowaniami już teraz. Wyciągamy ozdoby z  lat ubiegłych, sprawdzamy co nowego w sklepach, szukamy pierwszych oznak wiosny, żeby wpuścić ją do domu. Niektórzy korzystają z gotowych propozycji dekoracji, a tych sklepy oferują nam coraz więcej... 


Ja należę do tych, którzy wymyślają, łączą, dokładają swoje. Stąd propozycja trochę innych naklejek na jajka. Niewielkich rozmiarów napisy na jajka wielkanocne są precyzyjnie wycięte z kolorowej foli, wykonane ozdobną czcionką, w 30 kolorach do wyboru. A co takiego innego w tej małej ozdóbce? Na rynku mamy przecież wiele akcesoriów do dekorowania jaj jak farbki, pisaki, owijki termokurczliwe, różne naklejki, mnóstwo materiałów kreatywnych itd. Napisy są subtelne, eleganckie, bardzo trwałe, niepowtarzalne, moje własne. Jaja wielkanocne pełnią ogromną rolę w naszej kulturze świątecznej. Lubię jak ten symbol odrodzenia ma piękną oprawę.


Rozmiar naklejek przygotowany jest na standardowe jajo kurze, ale w ubiegłym roku nakleiłam je na wydmuszki jaj gęsich, co również widać na zdjęciach. Prezentuje się świetnie. Jeśli posiadacie jaja np. strusie, a chcecie wykorzystać naklejki do ich oklejenia – polecam, dostosujemy rozmiar. Jest jeszcze jedna sprawa. To jak będzie ostatecznie wyglądało jajko zależy od precyzji w naklejaniu. Nie trzeba się spieszych, a cieszyć się dokładną, spokojną pracą. Efekt wizualny zagwarantowany.

Zobacz ofertę naklejek wielkanocnych: Wielkanoc
 


Strona główna

©2019 Naklej-To.pl - Naklejki na ścianę, na samochody, dla dzieci, tablicowe


plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejka miarka dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold