Koszyk
0
Wyszukiwarka naklejek
Naklejki na ściany
TYLKO Z KODEM wiosna10 - RABAT 10%
Start » Blog naklej-to » Działalność w warunkach pandemii

Działalność w warunkach pandemii

Wyświetleń: 110

Drodzy Klienci i Sympatycy Naklej-to.pl!

Wszyscy znaleźliśmy się w szczególnej sytuacji. Pandemia koronawirusa w Polsce stała się faktem. Podjęto odgórnie szereg działań i decyzji, do których musimy się dostosować dla dobra nas wszystkich. Nasza firma działa z koniecznymi zmianami. Wprowadziliśmy zalecane przez służby procedury dotyczące bezpieczeństwa naszych pracowników, higieny osobistej, czystości pomieszczeń oraz naszych przesyłek. Hasło "Zostań w domu" wzięliśmy sobie do serca i większość z nas pracuje zdalnie. Przyjmujemy zamówienia poprzez sklep internetowy/telefonicznie i e-mailem na adres: sklep@naklej-to.pl, a wysyłkę realizujemy 2 razy w tygodniu. Jednocześnie w naszej codziennej pracy wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem. Współpracujemy z naszymi kurierami zgodnie z zasadami higieny oraz ich wytycznymi. Widzimy, że doręczenia przesyłek odbywają się w terminie.
Część z Was wybiera wysyłkę za pobraniem. Prosimy - jeśli jesteście na kwarantannie lub obawiacie się o swoje zdrowie - powiadomcie o tym kuriera przed odbiorem paczki, albo wybierzcie od razu przy zamawianiu płatność online. Paczka na pewno do Was dotrze. Dla własnej pewności - po odbiorze przesyłki umyjcie ręce wodą z mydłem.
Pamiętajcie - jesteśmy producentem. Nasze produkty wykonujemy na miejscu, zgodnie z zasadami higieny, po złożeniu przez Was zamówienia (ponad 1000 produktów w kilku rozmiarach i ponad 30 kolorach trudno jest magazynować)  - produkcja trwa zwykle 2-5 dni (max). Prosimy o cierpliwość, choć zapewne wszystkim nam jej brakuje. Jeśli macie zamiar nie odebrać przesyłki - nie zamawiajcie.


Zaglądajcie na naszą stronę sklepową i facebooka. Dodajemy co pewien czas rabaty i promocje  Pozostańmy w kontakcie.
Życzymy Wam i sobie zdrowia i spokoju...


Zespół Naklej-to.pl
Strona główna Wróć do kategorii Blog naklej-to

Opinie o produktach

  • Naklejka na ścianę - auto 13

    Auto 13Ocena produktu 5/5

    Moja turbo naklejka ! Znakomicie się prezentuje. Polecam…
  • Naklejka na ścianę - jeep

    naklejka JeepOcena produktu 5/5

    Naklejka przyklejona bez najmniejszego problemu, syn…

plakaty na ścianę  |  naklejka mapa świata  |  naklejka drzewo  |  naklejki kolorowe dla dzieci

Projekt i wykonanie: GaleoGrupa.pl | Oprogramowanie sklepu shopgold